Navigace - Keňa
Dovolená Keňa Recenze hotelů Keňa
Last minute Keňa Hotely a ubytování Keňa
Víza Keňa Fotogalerie Keňa
Mapy a průvodce Keňa Informace Keňa

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Prodávající
Prodávajícím je provozovatel internetových obchodů a rezervačních systémů (včetně těchto stránek), společnost Marco Polo International, spol. s r.o. (IČ: 00299766) se sídlem Petrská 23, Praha 1, 110 00, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod značkou C.827.

Prodej knih a dalšího zboží

platební a dodací podmínky
Kupující má na výběr z řady možností plateb, i převzetí zboží. Platby jsou možné převodem na účet provozovatele (před odesláním zboží), platební kartou, nebo v hotovosti na místě při osobním převzetí na naší provozovně. Zboží je možné převzít vyzvednutím v provozovně na adrese Petrská 23, Praha 1, nebo dodáním na adresu uvedenou v objednávce kupujícího. V takovém případě je k objednávce účtované poštovné 100,-Kč. Zboží je také možné poslat na dobírku na libovolnou adresu v ČR. V případě dobírky je k poštovnému účtované navíc dobírkové 50,-Kč.

Slevy
Na vybrané zboží poskytujeme slevu oproti maloobchodní ceně. Tato sleva je uvedena v detailu produktu a je již započtena do jeho ceny.

storno objednávky, reklamace a záruka
Před expedicí objednaného zboží může kupující objednávku zrušit, nebo upravit telefonicky, nebo zasláním emailové zprávy. Kontaktní údaje naleznete na stránce kontaktů.
Zákazník má právo vrátit zboží do 14 dnů bez udání důvodů (výjimkou je zboží upravené dle přání zákazníka). Po uplynutí této doby je zákazníkovi na dodané zboží poskytnuta záruční doba stanovená zákonem. Reklamace může být provedena telefonicky, osobně v prodejně, e-mailem, faxem nebo písemně na adresu provozovatele. Při reklamaci musí kupující předložit doklady o koupi zboží (paragon, faktura).


Prodej Zájezdů

odeslání objednávky
Kupující má možnost při hledání své dovolené odesílat libovolný počet objednávek. Tyto objednávky jsou nezávazné a jsou brány jako projevení zájmu o daný zájezd, respektive jeho poptávka.

rezervace, sepsání smlouvy, platba
Po komunikaci s naším prodejním oddělením přichází na řadu vytvoření rezervace na vybraný zájezd, která je z pravidla vytvořena na několik dní, v případě Last Minute několik hodin. V této době je potřeba sepsat cestovní smlouvu a uhradit zálohu, případně celkovou částku zájezdu.

cestovní doklady a pokyny

Potřebné doklady - vouchery, letenky apod. obdrží zákazník od CA nebo příslušné CK. Závisí na termínu a na zemi, kterou chce zákazník navštívit. Doklady jsou doručeny cca týden před odjezdem a např. letenky mohou být předány až přímo na letišti před odletem.

storno podmínky
Storno podmínky se řídí storno podmínkami příslušné CK, u které byl zájezd rezervován a zaplacen. CA (prodávající) si žádné storno poplatky neúčtuje.

Reklamace
Reklamaci k Vašemu zájezdu je třeba zaslat písemně, popřípadě navíc ještě připojit reklamační protokol z místa pobytu nejlépe potvrzený delegátem CK, fotografie, atd. Vše je nutno zaslat emailem, nebo doporučeně na adresu prodávajícího.


Prodej ubytování

odeslání objednávky
Kupující má možnost při hledání ubytovacího zařízení odesílat libovolný počet objednávek. Tyto objednávky jsou nezávazné a jsou brány jako projevení zájmu o dané ubytovací zařízení, respektive jeho poptávka.

rezervace, sepsání smlouvy a platba
Po komunikaci s naším prodejním oddělením přichází na řadu vytvoření rezervace na vybrané ubytovací zařízení, která je z pravidla vytvořena na několik dní, v některých případech na několik hodin. V této době je potřeba sepsat cestovní smlouvu a uhradit zálohu, případně celkovou částku za ubytování na účet. Po zaplacení částky obdržíte od našeho prodejního oddělení voucher, kterým se prokážete ve vybraném ubytovacím zařízení.

storno podmínky
Storno podmínky se řídí storno podmínkami příslušného hotelu.

reklamace
Reklamaci k Vašemu zájezdu je třeba zaslat písemně, popřípadě navíc ještě připojit reklamační protokol z místa pobytu nejlépe potvrzený zástupcem hotelu, fotografie, atd. Vše je nutno zaslat emailem, nebo doporučeně na adresu prodávajícího.

Provozovatel:

cestování dovolená exotická dovolená

Už jste viděli bambusové podlahy? Rovnou 6 druhů je položeno u nás na prodejně v Českých Budějovicích. Dřevěné podlahy jsou kvalitní, ekologické, odolné, lety oveřené a samozřejmě cenově příznivé. Nabízíme i s pokládkou.
Jedním z našich nejžhavějších produktů jsou tapety na zeď. Nabízíme množství druhů, všech barev a kolekcí. K dostání je i lepidlo na tapety.
Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz Photo-gallery.cz Hotely-online.cz Mapy-průvodce.cz Zájezdy.org thajsko.net Photogallery Fotogalerie Accommodation Ubytování-online.com Egypt-info.cz kypr.info Chorvatsko- zájezdy.cz Dovolená-Bulharsko.cz JižníAfrika.net Brazílie-info.cz Argentina-info.cz Švýcarsko.org Seychelly.cz Vietnam-info.cz Malajsie.cz Maledivy.info Mauritius-info.cz Afrika-KEŇA.cz tunisko.net
Odkazy
odkazy