Navigace - Keňa
Dovolená Keňa Recenze hotelů Keňa
Last minute Keňa Hotely a ubytování Keňa
Víza Keňa Fotogalerie Keňa
Mapy a průvodce Keňa Informace Keňa

       Co je potřeba zajistit a vědět před cestou?
         Návštěvu kterých zemí můžu s tím zkombinovat?

         Při cestě tam?
        Při cestě zpátky?
        Jako výlet z destinace?

Keňa - Při cestě tam?

Nairobi představuje jedno z nejvýznamnějších afrických středisek a právě díky němu je Keňa velmi snadno dostupná. Za nepraktičtější způsob dopravy je považována letecká doprava, která je i relativně levnější než cesta po souši. Většina mezinárodních letů odlétá a přilétá na letiště Jomo Kenyatta ležící asi 15km jihovýchodně od Nairobi. Pro turisty, kteří použijí tento způsob dopravy, a chtějí navštívit i okolní země, je příjemnější podniknout výlety až v průběhu pobytu přímo z Keni.
Cesta Afrikou autem se v žádném případě nedoporučuje. Území od Somálska až po Zair je velmi nebezpečné, protože zde hrozí útok ozbrojených band. Pravděpodobně nejrealističtější cesta je přes Tunisko, Libyi, Egypt, Súdán a Etiopii. Súdánské a somálské hranice s Keňou jsou však uzavřeny a není tedy žádná možnost cestovat sem z těchto zemí. Cesta přes Etiopii se turistům také nedoporučuje, jednak z bezpečnostních důvodů a jednak z důvodu špatné sjízdnosti cest. Z jihu Afriky je Keňa dobře přístupná přes Zambii a Tanzánii.


Provozovatel:

cestování dovolená exotická dovolená

Už jste viděli bambusové podlahy? Rovnou 6 druhů je položeno u nás na prodejně v Českých Budějovicích. Dřevěné podlahy jsou kvalitní, ekologické, odolné, lety oveřené a samozřejmě cenově příznivé. Nabízíme i s pokládkou.
Jedním z našich nejžhavějších produktů jsou tapety na zeď. Nabízíme množství druhů, všech barev a kolekcí. K dostání je i lepidlo na tapety.
Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz Photo-gallery.cz Hotely-online.cz Mapy-průvodce.cz Zájezdy.org thajsko.net Photogallery Fotogalerie Accommodation Ubytování-online.com Egypt-info.cz kypr.info Chorvatsko- zájezdy.cz Dovolená-Bulharsko.cz JižníAfrika.net Brazílie-info.cz Argentina-info.cz Švýcarsko.org Seychelly.cz Vietnam-info.cz Malajsie.cz Maledivy.info Mauritius-info.cz Afrika-KEŇA.cz tunisko.net
Odkazy
odkazy