Navigace - Keňa
Dovolená Keňa Recenze hotelů Keňa
Last minute Keňa Hotely a ubytování Keňa
Víza Keňa Fotogalerie Keňa
Mapy a průvodce Keňa Informace Keňa

       Co je potřeba zajistit a vědět před cestou?
         Návštěvu kterých zemí můžu s tím zkombinovat?

        Při cestě tam?
        Při cestě zpátky?
         Jako výlet z destinace?

Keňa - Jako výlet z destinace?

Keňa sousedí s Tanzánií, Ugandou, Súdánem, Etiopií a Somálskem. Bohužel hranice se Súdánem a Somálskem byly na příkaz keňské vlády uzavřeny. Z bezpečnostních důvodů se nedoporučuje ani cestování do Ugandy, kde je politická situace značně nestabilní. V Tanzánii můžete navštívit nádherné národní parky např. Serengeti, Ngorongoro aj., udělat si výlet k nejvyšší hoře Afriky Kilimandžáru a prohlédnout si mnoho dalších zajímavých míst.


Provozovatel:

cestování dovolená exotická dovolená

Už jste viděli bambusové podlahy? Rovnou 6 druhů je položeno u nás na prodejně v Českých Budějovicích. Dřevěné podlahy jsou kvalitní, ekologické, odolné, lety oveřené a samozřejmě cenově příznivé. Nabízíme i s pokládkou.
Jedním z našich nejžhavějších produktů jsou tapety na zeď. Nabízíme množství druhů, všech barev a kolekcí. K dostání je i lepidlo na tapety.
Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz Photo-gallery.cz Hotely-online.cz Mapy-průvodce.cz Zájezdy.org thajsko.net Photogallery Fotogalerie Accommodation Ubytování-online.com Egypt-info.cz kypr.info Chorvatsko- zájezdy.cz Dovolená-Bulharsko.cz JižníAfrika.net Brazílie-info.cz Argentina-info.cz Švýcarsko.org Seychelly.cz Vietnam-info.cz Malajsie.cz Maledivy.info Mauritius-info.cz Afrika-KEŇA.cz tunisko.net
Odkazy
odkazy