Navigace - Keňa
Dovolená Keňa Recenze hotelů Keňa
Last minute Keňa Hotely a ubytování Keňa
Víza Keňa Fotogalerie Keňa
Mapy a průvodce Keňa Informace Keňa

       Praktické informace
         Místní doprava

        Taxi
        Bus
        Vlak
        Pronájem aut
         Pronájem kol
        Letiště
        Trajekty, lodě

Keňa - Pronájem kol

Kola jako dopravní prostředek nejsou příliš oblíbená vzhledem ke kopcovitému terénu a horkému podnebí, a tak cyklistu většinou potkáte spíše ve městě. I v přeplněných ulicích Nairobi nebo Mombasy jen málo lidí hodlá ohrožovat svůj život jízdou na kole. Při jízdě mimo silnice jsou největším problémem píchlé pneumatiky od stromů s ostny, kterých je tu víc než dost.

Jízdní kola (většinou horská) je možné si pronajmout v mnoha turistických oblastech na půl dne nebo na den. Některé společnosti nabízejí i safari na kolech.
Velmi populární turistickou oblastí vhodnou pro cyklisty je Hell’s National Park. Turisté si zde mohou kola půjčit a projíždět po upravených cestách kolem stád divoké zvěře.

Vyvarujte se jízdy ve městech nebo na hlavních silnicích, kde je to opravdu o život. Příjemné je, že kola bez problémů přepravují autobusy i matatu.
Provozovatel:

cestování dovolená exotická dovolená

Už jste viděli bambusové podlahy? Rovnou 6 druhů je položeno u nás na prodejně v Českých Budějovicích. Dřevěné podlahy jsou kvalitní, ekologické, odolné, lety oveřené a samozřejmě cenově příznivé. Nabízíme i s pokládkou.
Jedním z našich nejžhavějších produktů jsou tapety na zeď. Nabízíme množství druhů, všech barev a kolekcí. K dostání je i lepidlo na tapety.
Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz Photo-gallery.cz Hotely-online.cz Mapy-průvodce.cz Zájezdy.org thajsko.net Photogallery Fotogalerie Accommodation Ubytování-online.com Egypt-info.cz kypr.info Chorvatsko- zájezdy.cz Dovolená-Bulharsko.cz JižníAfrika.net Brazílie-info.cz Argentina-info.cz Švýcarsko.org Seychelly.cz Vietnam-info.cz Malajsie.cz Maledivy.info Mauritius-info.cz Afrika-KEŇA.cz tunisko.net
Odkazy
odkazy