Navigace - Keňa
Dovolená Keňa Recenze hotelů Keňa
Last minute Keňa Hotely a ubytování Keňa
Víza Keňa Fotogalerie Keňa
Mapy a průvodce Keňa Informace Keňa

       Praktické informace
         Místní doprava

        Taxi
        Bus
        Vlak
        Pronájem aut
        Pronájem kol
         Letiště
        Trajekty, lodě

Keňa - Letiště

Většina mezinárodních letů je vypravována z mezinárodního letišti Jomo Kenyatta International Airport, které se nachází asi 30 minut jízdy z centra Nairobi. Při příletu z letiště Kilimanjaro International Airport nebo z letiště v Mwanze v Tanzánii je používáno letiště Wilson Airport, které leží 6 km jižně od Nairobi. Toto letiště je populární mezi menšími leteckými společnostmi. Druhé mezinárodní letiště je asi 9 km západně od Mombasy. Keňská mezinárodní letiště nabízejí turistům základní služby 24 hodin denně.

V Keni fungují tři letecké společnosti – Kenya Airways (hlavní kancelář pro rezervování letů – KLM offices, Barclays Plaza, Loita St, Nairobi, tel.:+254-(0)20- 3274747 ), Air Kenya tel.: (254-20) 605745,, resvns@airkenya.com a Regional Air. Tyto letecké společnosti létají do pobřežních letovisek, do všech turisticky atraktivních národních parků a do západní Keni. Vnitrostátní letecké taxy jsou zahrnuty již v ceně letenky.

V zemi existuje mnoho společnosti, ktere se zabývají charterovou dopravou. Najmutí letadla je ideální způsob, jak se dostat do odlehlých oblastí v zemi. Cena se většinou počítá podle vzdálenosti a počtů pasažérů.


Provozovatel:

cestování dovolená exotická dovolená

Už jste viděli bambusové podlahy? Rovnou 6 druhů je položeno u nás na prodejně v Českých Budějovicích. Dřevěné podlahy jsou kvalitní, ekologické, odolné, lety oveřené a samozřejmě cenově příznivé. Nabízíme i s pokládkou.
Jedním z našich nejžhavějších produktů jsou tapety na zeď. Nabízíme množství druhů, všech barev a kolekcí. K dostání je i lepidlo na tapety.
Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz Photo-gallery.cz Hotely-online.cz Mapy-průvodce.cz Zájezdy.org thajsko.net Photogallery Fotogalerie Accommodation Ubytování-online.com Egypt-info.cz kypr.info Chorvatsko- zájezdy.cz Dovolená-Bulharsko.cz JižníAfrika.net Brazílie-info.cz Argentina-info.cz Švýcarsko.org Seychelly.cz Vietnam-info.cz Malajsie.cz Maledivy.info Mauritius-info.cz Afrika-KEŇA.cz tunisko.net
Odkazy
odkazy