Navigace - Keňa
Dovolená Keňa Recenze hotelů Keňa
Last minute Keňa Hotely a ubytování Keňa
Víza Keňa Fotogalerie Keňa
Mapy a průvodce Keňa Informace Keňa

       Praktické informace
         Místní doprava

        Taxi
        Bus
        Vlak
        Pronájem aut
        Pronájem kol
        Letiště
         Trajekty, lodě

Keňa - Trajekty, lodě

Pro turisty je atraktivní především lodní doprava po Viktoriině jezeře. Stav místního lodního parku je však katastrofální a turistům se proto nedoporučuje cestovat trajekty. Neexistuje žádné spolehlivá vodní doprava spojující města Kisumu, Kendu Bay a Homa Bay. Jedinou přístupovou cestou na ostrovy Mfangano, Rusinga a Takawari jsou ale právě „taxi“ lodě (10metrové motorizované kanoe). Nejlepší nástupní místo je Mbita Point.

Plavba na arabské plachetnici (dhow) podél východního pobřeží Afriky je opravdovým zážitkem na celý život. Arabské plachetnice mají přístaviště obzvláště v Lamu, ale i Mombase. Některé menší plachetnice mají motor pro případ, že nefouká vítr.


Provozovatel:

cestování dovolená exotická dovolená

Už jste viděli bambusové podlahy? Rovnou 6 druhů je položeno u nás na prodejně v Českých Budějovicích. Dřevěné podlahy jsou kvalitní, ekologické, odolné, lety oveřené a samozřejmě cenově příznivé. Nabízíme i s pokládkou.
Jedním z našich nejžhavějších produktů jsou tapety na zeď. Nabízíme množství druhů, všech barev a kolekcí. K dostání je i lepidlo na tapety.
Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz Photo-gallery.cz Hotely-online.cz Mapy-průvodce.cz Zájezdy.org thajsko.net Photogallery Fotogalerie Accommodation Ubytování-online.com Egypt-info.cz kypr.info Chorvatsko- zájezdy.cz Dovolená-Bulharsko.cz JižníAfrika.net Brazílie-info.cz Argentina-info.cz Švýcarsko.org Seychelly.cz Vietnam-info.cz Malajsie.cz Maledivy.info Mauritius-info.cz Afrika-KEŇA.cz tunisko.net
Odkazy
odkazy